EMETA UAB                   
TEL. +370 633 65433
25 metų darbo patirtis         

 PLASTIKINIAI LANGAI

Kokybiški plastikiniai langai iš vokiško Gealan profilio

Pradėdami statyti namą ar rekonstruoti butą, mes įsivaizduojame, kaip netrukus atsiras nauja erdvė ir mes mėgausimės jaukumu bei stebuklingu šviesos ir šešėlių žaismu, pamiršdami krūvas šiukšlių, triukšmą ir visą tą „remontu" vadinamą katastrofą. Kad visa tai taptų realybe, reikia laiku pagalvoti ir apie langus.

 Renkantis langus yra svarbu ne tik tai, kiek jie kainuoja, bet ir kokie yra jų eksploatacijos kaštai. Plastikiniai langai yra ne tik pigesni už medinius, bet žymiai mažiau kainuoja jų priežiūra bei remontas. Tyrimais nustatyta, kad per 25 metus išlaidos medinių langų priežiūrai ir remontui yra 1800% didesnės, nei plastikinių. Todėl ekonomiškumo atžvilgiu plastikiniai langai neprilygstamai nukonkuruoja medinius. Plastikinių langų techninės charakteristikos, jų išvaizda, galimų formų bei spalvų įvairovė, paprasta ir pigi priežiūra nulemia tai, kad plastikiniai langai Europoje vis dar užima didesnę langų rinkos dalį.

Per pastaruosius metus langams keliami reikalavimai pastebimai išaugo. Šiuolaikiniai langai - tai jau ne tik įstiklinta anga sienoje, per kurią į namus patenka natūrali šviesa (o iš namų dažnai išeina šiluma). Šiuolaikinis langas - tai sudėtingiausia konstrukcija, kurią sudaro daugiau nei du šimtai detalių, iš kurių kiekviena atlieka savo funkciją.

Paskutiniuose langų profilių gamintojų darbuose (įdirbiuose) atsispindi naujausios langų funkcijų, tokių kaip šilumos apsaugos, garso izoliacijos, apsaugos nuo įsilaužimo tobulinimo tendencijos, o taip pat atitikimo šiuolaikinės architektūros reikalavimams tendencijos. Todėl, kurdama sistemą S 8000 IQ, kompanija „Gealan" ypatingą dėmesį skyrė ne tik profilio konstrukcijos tobulinimui, tačiau taip pat atsižvelgė į reikliausių dizainerių ir architektų pageidavimus.

Sistema GEALAN S 8000 IQ - tai išoriškai užsandarinta sistema su 6 kameromis. S 8000 IQ leidžia montuoti iki 46 mm storio stiklo paketus. Šio profilio plotis yra 74 mm, o tai yra optimalus kompromisas tarp šiluminei izoliacijai ir statikai keliamų reikalavimų.

Lango profilio kameros sudaro oro barjerus šaltam orui. Kuo daugiau kamerų, tuo mažiau išeis šilumos. Derinyje su šilumą izoliuojančiu stiklo paketu langas iš GEALAN S 8000 IQ profilio tampa tikru energiją taupančiu langu. Langai, pagaminti iš GEALAN S 8000 IQ profilio, įstiklinti akustiniais stiklo paketais gali sumažinti triukšmą net iki 50 decibelų, t. y., veikiančio skeliamojo kūjo bildesys (100 dB) sumažinamas iki šnabždėjimo lygio, o autostrados triukšmas (80 dB) - iki lapų šlamėjimo.

Tačiau daugeliu atvejų didelis kamerų skaičius neigiamai veikia lango stabilumą ir patikimumą, kadangi dėl daugelio pertvarų neįmanoma sumontuoti reikiamo dydžio standumo elementų. Profilis GEALAN S 8000 IQ šio trūkumo neturi. 74 mm plotis sąlygoja tai, kad pagrindinė profilio vidinė kamera yra pakankamai didelė ir į ją galima dėti platų plieninį profilį, kurio dėka langai tampa labai tvirti ir stabilūs.

Sistemoje GEALAN S 8000 IQ hermetiškumas užtikrinamas vienu išoriniu ir vienu vidiniu polimeriniais sandarikliais, kurie ilgus metus išsaugo savo elastingumą plačiame temperatūrų intervale.

Iš sistemos GEALAN S 8000 IQ profilio galima pagaminti apie 40 įvairių tipų langų ir durų konstrukcijų. Tai gali būti standartiniai stačiakampiai langai arba stumdomos langų sistemos, arkinės konstrukcijos, trikampiai arba frontoniniai langai, klostuotos ir pakeliamos stumdomos durys ir t. t.

Darnios proporcijos, minkšti kontūrai, blizgus paviršius, plati spalvų paletė - tai būdingi sistemos GEALAN S 8000 IQ bruožai.

Jaustis patogiai savo namuose tuo pačiu reiškia ir jaustis saugiai. Langų saugumas priklauso nuo furnitūros. Į GEALAN langus galima sumontuoti bet kurio žinomo Europos gamintojo nuo įsilaužimo saugančią furnitūrą. Ir dar vienas ypatumas: sistemos GEALAN S 8000 IQ languose uždarymo mechanizmus galima patikimai pritvirtinti prie sustiprintų plieninių elementų rėme, todėl įsilaužėliams langai neįveikiami.

Jei pageidaujate, kad Jūsų namuose būtų šilta ir tylu, šviesu ir jauku, laiku pagalvokite apie langus.

Daugelis dar galvoja, kad plastikinis langas gali būti tik baltas arba padengtas medžio imitacijos plėvele. Kompanija GEALAN siūlo savo unikalius spalvotus profilius „acrylcolor, kurie gaminami naudojant specialų koekstruzijos metodą. Unikali koekstruzijos technologija leidžia PVC profilio padengti iki 0,5 mm storio spalvoto akrilo sluoksnu. Šis daugiasluoksnių plastikinių konstrukcijų technologinis gamybos procesas be viso kito suteikia galimybę jas padengti spalva. Kaip pagrindas naudojamas baltas PVC profilis, kuris terminio proceso eigoje sujungiamas su spalvotu akrilu. Terminio koekstruzijos proceso eigoje pagrindinis profilio, kurį šiame apdorojimo etape sudaro skystas baltas PVC lydalas, korpusas nedalijamai sujungiamas su skystu akrilo lydalu. Spalvoto akrilo lydalu tiksliai padengiami tie profilio paviršiai, kuriuos vėliau, kai langas jau bus pagamintas, veiks įvairios oro sąlygos: saulės spinduliai, vėjas, lietus ir sniegas.

Koekstruzijos metodas užtikrina nepaprastą spalvų perteikimo tikslumą, spalvų sodrumą ir natūralumą. Netgi vėliau, viename ir tame pačiame stiklo pakete pakeitus atskirus lango elementus, net ir po kelerių metų vizualiai bus beveik neįmanoma aptikti skirtumų.

Dar vienas spalvoto GEALAN profilio privalumas - akrilo sluoksnis laidus saulės spinduliams, kurie, pro jį praeidami, atsispindi nuo balto PVC. Todėl profilių paviršius neperkaista, o spalvota danga neišsipučia ir neatsisluoksniuoja.Koekstruzijos technologija leidžia išsaugoti spalvos ryškumą ir sodrumą keliems dešimtmečiams. Plati „acrycolor" spalvų paletė leis išsirinkti labiausiai tinkančią spalvą.

Pasirinkę spalvotus iš GEALAN profilių pagamintus plastikinius langus paįvairinsite ir papuošite savo namų fasadą. Langų spalvos nebluks, akrilo sluoksnis nesilupinės. Jums nereikės langų perdažyti, o tai ne tik sutaupys ir Jūsų laiką, bet ir pinigus. Plastikiniai langų profiliai padengti spalvotu akrilo sluoksniu yra atsparūs saulės spinduliams ir yra ilgaamžiai, akrilo spalvos nepasikeis net ir esant labai ekstremalioms oro sąlygoms.

Spalvotu akrilu padengtų langų paviršius yra labai lygus, todėl prie jo sunkiai limpa purvas. Tokie langai plaunami įprastmis plovimo priemonėmis. PVC ir akrilo sulydymas labai aukštoje temperatūroje profilio paviršiams suteikia ypatingą atsparumą išoriniam mechaniniam poveikiui. Jie ne tik nesibraižo, bet ir mažiau tepasi.

GEALAN pagrįstai didžiuojasi šia unikalia spalvotų profilių gamybos technologija.  

Profilių sisitema GEALAN S 8000 IQ plus

S 8000 IQ sistemos profilių montavimo gylis – 83 mm, 6 kameros ir rėme ir varčioje. Iš tokių profilių pagaminti langai padės sumažinti Jūsų išlaidas kurui, o tuo pačiu ir sumažins anglies dvideginio išmetimą į aplinką, nes Jūs tiesiog mažiau kūrensite. Didelis profilio plotis užtikrina suvirinimo kampo, o tuo pačiu ir visos lango konstrukcijos tvirtumą.

S 8000 IQ plus sistemos rėmo profiliai gali būti derinami su standartiniais S 8000 IQ sistemos varčios profiliais.

Faktai:

Profilio montavimo gylis 83 mm

6 kameros

Labai geros šilumos izoliacijos savybės

S 8000 IQ plus privalumai:

Platus rėmo falcas. Todėl langus lengva valyti.

Labai gerai izoliuoja šilumą ir nepraleidžia garso, o tai nulemia tiek didelis profilio plotis, tiek kamerų konstrukcija

Sistemos profiliai ypač tvirti ir patvarūs, nes armuojami plačiu plieno profiliu

Padidintas lango saugumas, juos sunkiau išlaužti

Aptakus kontūras ir modernus dizainas

GEALAN LANGAI IR DURYS

GEALAN  plastikinius langus taip pat siūlome iš trijų skirtingų profilių: 6 kamerų Gealan S 8000 IQ ir 6 kamerų Gealan S 8000 IQ plus profilių.

6 kamerų Gealan S 8000 IQ profilis yra 74 mm. storio ir gali būti naudojamas bet kokio tipo pastatuose. Dėl 6 kamerų ir 74 mm. storio šis profilis pasižymi puikiomis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis. Didelė centrinė profilio kamera skirta didelės apimties plieno armatūrai, kuri garantuoja ypatingą lango stabilumą. Langai, pagaminti iš Gealan S 8000 IQ gali būti spalvoti, arba padengti medžio imitacija.

6 kamerų Gealan S 8000 IQ plus profilis yra 83 mm. storio. Iš šio profilio gaminami langai, kuriems keliami aukšti šilumos ir garso laidumo reikalavimai.  Padidintas rėmo storis suteikia lango konstrukcijai papildomo tvirtumo ir stabilumo, ir leidžia juos  stiklinti trijų stiklų,  44 mm. storio stiklo paketais, todėl tokie langai ir pasižymi aukštu šilumos ir garso izoliacijos lygiu. Klientų pasirinkimui siūloma plati spalvų ir medžio raštų įvairovė.